Ілюзія відновлення. Як зараз виглядає центр окупованого Маріуполя, - ФОТООкупанти почали нібито відновлювати фасади будинків на проспекті Миру. Воно й не дивно, бо Маріуполь зараз став транзитним містом по дорозі до Криму, й тому окупантам треба хоча б зовні створити ілюзію відновлення.

Ось так зараз виглядають багатоповерхівки на перетині проспектів Будівельників та Миру.

Що насправді відбувається за нібито новими фасадами достеменно невідомо. Мешканці відновлених будинків скаржаться, що ремонт, який роблять російські будівельники, неякісний - течуть дахи та труби, не відкриваються вікна та двері, тощо. Іноді ремонтують лише під'їзди будинків і змінюють вікна, а квартири всередині так і залишаються згорілими та напівзруйнованими.

Цей факт визнав навіть губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко, який нещодавно приїжджав до окупованого міста.

«Восстановленные дома выглядят аккуратно, новые двери и окна, свежие подъезды. А в них - сожженные квартиры, или восстановленное жилье даже без разводки электричества, газа и воды….», - написав він у своєму ТГ-каналі. 

Будинок навпроти площі Свободи

І навіть, те, що за півтора роки окупації, вони зробили  у Маріуполі - це мізер у порівнянні з масштабами російських руйнувань. За останніми даними Маріупольської міської ради, у період активних бойових дій у місті було зруйновано та пошкоджено 2257 багатоквартирних будинків та понад 38 тисяч приватних.

Окупанти повністю змінили фасад будинку, розташований на розі проспекту Миру та вулиці Казанцева.

І нарешті - Гіпромез. Зараз окупанти нібито перетворили будівлю на гуртожиток.

Нагадаємо, будівля Гіпромезу сильно постраждала після авіаційного удару 9 березня. Саме в цей день російський літак скинув дві бомби на 5 корпус Приазовського державного технічного університету, а потім на пологовий будинок.

Одна з бомб впала біля будівлі Гіпромезу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW