Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немаєМісяць тому 19 серпня російські війська вдарили по центру Чернігова крилатою ракетою «Іскандер». Внаслідок влучання у драмтеатр загинуло 7 людей, серед них – дитина, 214 людей отримали поранення.

Цей ракетний удар обірвав життя семи невинних людей, які просто прогулювалися містом чи парком або поверталися з церкви додому.

Тому згадаємо хвилиною мовчання тих, кого з нами вже немає.

«Світла пам'ять усім жертвам терористичних дій росії», – написав у Telegram В’ячеслав Чаус.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-1

34-річний автомеханік Дмитро Магліч із початком повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю. Захищав свій дім і державу в лавах 119-ї бригади тероборони. У чоловіка залишилися мама, дружина та син.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-2

22-річний студент Назар Ющенко захоплювався автосправою. Мріяв із «Запорожця» зробити спорткар. У хлопця залишилися мама, бабуся та дідусь.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-3

У день трагедії Олександру Онищенку виповнилося 34 роки. Останні 10 років мешкав у Броварах. 19 серпня приїхав з родиною до Чернігова: дружина мала стати хрещеною. Під час ракетного удару всі були в машині. Чоловік загинув на місці, сина та дружину госпіталізували.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-4

Старшій лаборантці Чернігівської політехніки Наталії Торії був 41 рік. Вона потрапила під обстріл, повертаючись із церкви. Йшла разом із донькою та мамою. Рідних було госпіталізовано.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-5

48-річна викладачка іноземної мови Світлана Кормільцина тоді просто прогулювалася парком. Студенти згадують її як найпозитивнішого педагога. У жінки залишилися батьки та донька.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-6

35-річний правозахисник Володимир Василенко разом з дружиною виховував чотирьох синів. Один із них того дня був з ним в машині. Хлопчика госпіталізували.

Місяць після ракетного удару по центру Чернігова: згадаймо тих, кого з нами вже немає, фото-7

Наймолодша жертва російської ракетної атаки – шестирічна Софійка Голинська. Дівчинка разом з мамою приїхала до Чернігова погостювати. Вона була єдиною довгоочікуваною дитиною в родині. Батько Софійки боронить країну.

Вічна пам'ять усім жертвам!


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW