Упродовж минулої доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 12 пожеж сухої рослинності на загальній площі понад 12 гаУпродовж минулої доби вогнеборці області ліквідували 12 пожеж сухої рослинності на загальній площі понад 12 га.

В с. Свидя Черняхівської територіальної громади Житомирського району вогонь повністю охопив дві господарські будівлі та дах житлового будинку. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

Майже три години знадобилося двом відділенням рятувальників для ліквідації загоряння. Було здійснено 8 підвозів води з відстані близько 4 км. В результаті вогнем знищено 0,5 га сухої рослинності, дві господарські будівлі, дах оселі та пошкоджено домашнє майно. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем. На присадибній ділянці, що поблизу будівель, чоловік спалював бур’ян. По сухому трав’яному настилу вогонь швидко поширився на площу 0,5 га та перекинувся на будівлі.

Крім того, ще 11 займань сухостою ліквідовані фахівцями ДСНС у населених пунктах Житомирського, Коростенського та Бердичівсього районів. Під час цих пожеж вогнем пройдено ще майже 12 га території.

Головне управління ДСНС України у Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW