Взаємодіяли творчо та дякували Захисникам: арт-майстерня для батьків-вихователів та прийомних батьків у Житомирі, — ФОТО"Повертайтесь живими та неушкодженими. Ми вас любимо і молимось за вас!", "Якнайшвидшого повернення додому з Перемогою!" На пелюстках квітки - побажання захисникам від людей великих сердець - прийомних батьків та батьків-вихователів.

До Дня усиновлення Житомирський міський центр соціальних служб міської ради влаштував арт-майстерню та привітав тих, хто відчинив для дітей двері своїх домівок. Про це інформує Житомирська міська рада.

Подружжя Сичових родинним теплом огорнули восьмеро дітей. У них - ДБСТ.

"Найменшому - 11. Найстарша в нас Ксюша та ще двоє хлопців, яким по 18 років...." - ділиться мама-вихователька.

Поруч - 17- річна Ксенія, яка відносно нещодавно стала частинкою родини Сичових - після того, як російська бомба влучила у військову частину в Житомирі та вбила її тата: він був військовим. З того часу у дівчинки - інше життя.

Ксенія чітко пам'ятає день, коли вперше прийшла у нову родину, - 18 березня 2022 рік, був ранок...

З братиками та сестричками, каже, поладила одразу. Та найперше, згадує, запам'ятала знайомство саме з мамою.

Через пів року дівчинка поділилася з батьками-вихователями своїм бажанням: вона хоче, щоб її удочерили, і бажання донечки вони виконали.

"Для неї це було важливо, і у нас не було жодної причини їй відмовити", - говорить мама.

Олена та Володимир за професією вчителі. Кажуть, давно мріяли створити сімейний затишок для дітей, які з різних причин його втратили.

"14 лютого 2020 року, у день народження мого чоловіка, нам запропонували створити ДБСТ", - згадує пані Олена. У серпні родина Сичових вже поповнилася дитячим сміхом.

Вони разом із дітьми малюють, люблять подорожувати та спілкуватися, коли збираються за спільним столом.

"За це літо у нас було 6 таборів у дітей", - тішиться мама-вихователька. Та коли родині запропонували евакуюватися напочатку війни, вони відмовилися.

"Ми з дітьми хотіли лишитися вдома, хоча нам пропонували різні варіанти. Живемо повсякденним життям, дружимо з нашими сусідами (ред. - про ДБСТ родини Годован), переживаємо з ними разом і віримо в Перемогу!"

Житомирська міська радаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW