Велика стіна пам’яті та капличка: у мерії розповіли, як виглядатиме пантеон Героїв на Микулинецькому кладовищі після завершення робітУ місті тривають роботи з облаштування військового кладовища «Пантеон Героїв Тернополя», що на вул. Микулинецькій.

Метою його створення є гідне вшанування загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечували виконання службових обов’язків та присяги на вірність Українському народу та віддання їм належних військових почестей.

Тут передбачено облаштування могил з пам’ятними знаками у формі мальтійського хреста та благоустрій території. Будуть встановлені відповідні флагштоки з прапорами тих частин, де несли службу військові. Всі поховання будуть однакові.

Також буде велика стіна пам’яті, адже чимало воїнів, за бажанням рідних, поховані не на Микулинецькому кладовищі, а в інших населених пунктах.

Окрім цього буде облаштована капличка, де можна здійснювати богослужіння. Пантеон буде єдиним комплексом, який поєднає в собі ті могили Героїв, які з’явилися з 2014 року та під час повномасштабного вторгнення з 2022 року.

Роботи цьогоріч проводитимуться допоки будуть сприятливі погодні умови та продовжаться з початком теплої пори наступного року».

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

panteon-geroiv-18092023-2.png

panteon-geroiv-18092023-2.pngAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW