Російське суспільство втратило повагу світу, виростивши у Путіні другого Гітлера - ЗеленськийРосійське суспільство втратило повагу світу, переобравши Володимира Путіна та виростивши в ньому другого Гітлера.

Про це в інтерв’ю американському телеканалу CBS News сказав Президент України Володимир Зеленський.

«Російське суспільство втратило повагу світу. Вони обрали його (Путіна – ред.), переобрали і виховали другого Гітлера. Вони зробили це. Ми не можемо повернутися в минуле. Але ми можемо зупинити це тут», - наголосив він.

Крим того, глава держави сказав, що підтримуючи Україну у тривалому протистоянні з РФ, США допомагають не тільки їй.

«Сполучені Штати Америки допомагають Україні фінансово, і я вдячний їм за це. Я просто думаю, що вони підтримують не тільки Україну. Якщо Україна впаде, Путін точно піде далі. Що робитимуть Сполучені Штати Америки, коли Путін дійде до країн Балтії? Коли він дійде до польського кордону? А він піде. Це великі гроші. Ми дуже вдячні (за допомогу – ред.). Що ще має зробити Україна, щоб усі оцінили нашу величезну вдячність? Ми гинемо на цій війні», - заявив глава держави.

Зазначається, що США виділили Україні допомоги на близько 70 мільярдів доларів для відсічі російської агресії. 

За словами Зеленського, у нього немає відповіді на питання, скільки ще Україні потрібно допомоги.

«У мене немає відповіді. Весь світ повинен вирішити, чи ми хочемо зупинити Путіна, чи ми хочемо почати світову війну. Ми не можемо змінити Путіна», - сказав він. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW