Сили оборони звільнили вже 51 квадратний кілометр під Бахмутом — МалярСили оборони України звільнили вже 51 кв. км під Бахмутом, 2 кв. км - минулого тижня.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, повідомляє Укрінформ.

"Під Бахмутом ми налічуємо 51 кв. км звільненої української землі. За минулий тиждень додалося 2 кв. км", - сказала Маляр.

Вона додала, що на Бахмутському напрямку минулого тижня було звільнено Андріївку та Кліщіївку. 

"Якщо ми говоримо про Бахмутський напрямок, то там з одного боку триває наступ наших Збройних сил, але з іншого боку там не створювалося наступального угруповання. Ми наступаємо нашими силами, якими обороняємося, там не використовуються додаткові сили і засоби. Тими силами, які спрямовані на оборону, нам вдається ще й рухатися вперед", - зазначила Маляр.

Вона зауважила, що на Куп'янському та Лиманському напрямку минулого тижня спостерігалося зниження ворожої активності і відсутність штурмових дій з боку ворога. Але подекуди були атаки.

"Переважно там ворог перегруповується, збирає сили, щоб рушити вперед. Але наші Збройні сили готуються і знають про плани ворога", - додала Маляр.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW