Ігор Мороз виконуватиме обов’язки керівника Донецької області до призначення нового начальника ОВАІгор Мороз буде виконувати обов’язки керівника Донецької області до призначення Президентом України нового начальника ОВА.

Про це стало відомо на брифінгу декілька днів тому.

"Пропозицій ніяких не отримував. Я виконую обов’язки голови обладміністрації, керівника військової адміністрації. За Законом про місцеві державні адміністрації у разі відсутності голови, з будь-яких причин, повноваження виконує перший заступник... Я буду виконувати обов’язки до моменту призначення керівника військової адміністрації Президентом України", - пояснив Ігор Мороз.

Як швидко це може відбутися, й хто може посісти цю посаду, тимчасовий очільник області не коментує. Він не причетний до процесу прийняття рішення. 

Ігор Мороз не збирається проводити різку зміну кадрової політики - в адміністрації не очікуються масові звільнення чи призначення. 

«Головним завданням для обласної влади я бачу забезпечення безпеки мешканців та надання їм всього переліку послуг: медичних, соціальних, адміністративних та комунальних», - підкреслив в.о. начальника Донецької ОВА.

Нагадаємо, Депутати Верховної ради України 6 вересня підтримали кандидатуру ексочільника Донецької ОВА Павла Кириленка на посаду голови Антимонопольного комітету України.

Читайте: 

Павла Кириленка звільнюють з посади голови Донецької ОВА

  • Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
  • Слідкуйте за нами в Instagram
  • Та телеграм: https://t.me/news6262


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW