Будівельників з КНДР хочуть відправити на окупований Донбас росіянибудівельники з КНДР на Донбасі

Росія планує завозити на окуповані території Донеччини та Луганщини будівельників з КНДР. Цю тему обговорювали на зустрічі президент рф Володимир Путін з лідером КНДР Кім Чен Ином.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Кремлівський диктатор вмовив колегу з Пхеньяна відкрити свої “дипломатичні представництва у Донецьку та Луганську”, – йдеться у дописі.

Головне завдання цих псевдодипломатичних установ не посилення економічної взаємодії чи сприяння туризму. Головним завданням, на думку ЦНС, є сприяння завезенню на ТОТ робітників та залучення північнокорейських громадян до виконання будівельних робіт у цих регіонах.

“Такі дії Кремля свідчать про відсутність достатньої кількості робітників з території самої рф або трудових мігрантів з Центральної Азії, яких вони могли б залучити на СОТ як для будівництва інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ, так і для будівництва на користь окупаційних адміністрацій”, – пояснили у ЦНС.

У ЦНС також акцентували на тому, що навесні та влітку цього року було зафіксовано спроби окупантів вербувати трудових мігрантів в армію РФ. Тому в ЦНС не виключають, що робітничі загони північнокорейців будуть застосовуватись і на користь підтримки окупаційної армії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW