Заступник Міністра освіти і науки України провів робочий візит у Сумському коледжі СНАУСумський НАУ і його відокремлені підрозділи тісно співпрацюють з Міністерством освіти і науки, впроваджуючи передові рішення й покращуючи якість освітніх послуг. Крім того, спільно вирішують нагальні проблеми функціонування закладів, викликані військовим станом.

8 вересня 2023 року з робочим візитом відокремлений структурний підрозділ «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» відвідав заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ.

Зустріч відбулася за участі директорки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Ігоря КОВАЛЕНКА, директорки ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» Ольги РОГОВЕНКО.

Присутні обговорили ключові питання, пов’язані з відновленням коледжу, організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що тема обговорень стосувалася подолання наслідків влучання ворожої ракети в будівлю коледжу в лютому 2022 року. Рік тому подібна зустріч окреслила шляхи відновлення корпусів і допомоги постраждалим студентам. Зараз же присутні підбили підсумки вже зробленого і поставили перед собою нові цілі.

У структурі Сумського національного аграрного університету налічується 6 відокремлених підрозділів- фахових коледжів. Вони готують висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях. У ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» наразі навчаються 513 осіб за 8 освітніми програмами.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW