Вулицями Сум розгулював дикий кабанДенна зміна патрульних у неділю розпочалася з незвичного повідомлення від сумчан. Адже на проспекті Михайла Лушпи громадяни побачили дикого кабана. Той спокійно розгулював біля одного з торговельних центрів. Декілька нарядів направилися на місце, бо тварина могла наробити шкоди.

Знайшли його поліцейські досить швидко. Тварина була не агресивною та поводилась спокійно. Про цю подію інспектори повідомили відповідні служби міської ради.

Однак кабан вирішив нікого не чекати та почав мандрувати вулицями Сум. Охоронці порядку супроводжували тварину та інформували громадян, аби вони не лякали його, щоб уникнути можливої агресії з його боку.

Згодом до патрульних зателефонували й власники звіра. Громадяни розповіли, що в соціальних мережах побачили інформацію про дикого кабана, який розгулює містом, а коли подивилися фото та відео, то побачили свою домашню тварину "Васю", якого вони ще вчора нагодували та зачинили у вольєрі. Дізнавшись, де знаходиться тварина, господарі прибули на місце. Інспектори впевнились, що тварина дійсно належить їм, після чого щасливі громадяни нагодували його та забрали додому.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 0542.ua - сайт мiста Суми???? (@0542.ua)

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW