“Моя задача, перш за все, поєднати автентичне із сучасним”: музична блогерка та бандуристка Вікторія Деркач з Полтавщини взяла участь у проєкті "Голос країни"У неділю, 10 вересня, показали другий випуск європейського сезону шоу “Голос країни-13”, над яким Україна працює спільно з Польщею. 26-річна Вікторія Деркач з Полтавської області м. Миргород взяла участь у проєкті.

Дівчина є музичним блогером та популяризує мистецтво гри на бандурі. У проєкті "Голос країни" підкорила серця одразу двох зіркових тренерів.

На сцені Вікторія виконала пісню “Думи” та цим саме змогла розвернути крісло Надії Дорофєєвої та Артема Пивоварова, які, власне кажучи, і надали сучасного життя поезії Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої".

Дівчина, граючи на бандурі, віртуозно заспівала обрану пісню. За її словами, це багатогранний інструмент, котрий вже знаходиться на сучасному рівні та є важливою частиною національного культурного коду, який буде актуальним завжди.

"Ви уявляєте, яку ви магію зараз створили?", - говорить Артем Пивоваров до Вікторії.

До того, як зіркові тренери познайомилися з головною гостею, Артем Пивоваров на прохання інших виконав пісню "Думи" разом з Вікторією. Крім того, до них долучилася ще й Надія Дорофєєва. Глядачі та інші музичні тренери спостерігали за партією ексклюзивного тріо.

Як прийшов час обирати наставника, молода музична блогерка та бандуристка Вікторія Деркач зробила вибір на користь Артема Пивоварова.

"Моя задача, перш за все, поєднати автентичне із сучасним. І мені здається, Артеме, ми з вами можемо це зробити", - говорить Вікторія.

У проєкті "Голос країни" вона є першою дівчиною в команді Артема Пивоварова.

Редакція 0532.ua бажає успіхів талановитій музикантці на проєкті "Голос країни".

Стежте за усіма цікавими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW