У Полтаві проведуть в останню путь двох військових18 вересня о 10:00 біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання із загиблими Героями Андрієм Москаленком та Василем Перігом.

Про це повідомляє Полтавська міська рада.

Андрій Москаленко виконував бойове завдання в районі Авдіївки Донецької області. Під час ворожого артобстрілу отримав осколкове поранення. Помер у військовому шпиталі Києва 12 вересня.

Солдат Василь Періг воював у складі Нацгвардії. Загинув 15 вересня внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Стельмахівка, Луганської області.

Додаткова інформація:

Старший лейтенант Москаленко Андрій Григорович народився 28 січня 1975 року в місті Полтава. Батьки проживають в селі Стасі Полтавського району Полтавської області.

Андрій був кадровим військовим. У 1997 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку та проходив службу у збройних силах України. У 1999 році Андрій звільнився із лав ЗСУ.

29 квітня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації п’ятим відділом Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Проходив службу на посаді командира радіолокаційного взводу батареї управління та артилерійської розвідки військової частини А4007.

Василь Періг народився 10 лютого 1987 року у селі Сем’янівка Полтавської громади. У березні 2022 року був призваний на службу по мобілізації до Нацгвардії на посаду стрільця 3-го відділення 2-го стрілецького взводу 9-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW