Американський бізнесмен збудував під ключ модульні будинки під ЧерніговомАмериканець Делл Лой Хенсен живе у Солт Лейк Сіті, штат Юта. Він є відомим бізнесменом в масштабах США. Його компанія Wasatch Group будує хмарочоси та володіє нерухомістю. Йому належить футбольний клуб Real Salt Lake (при чому мова йде не про американський футбол, а про традиційний, який там називають soccer), жіноча команда Utah Royals FC та футбольна ліга Major League Soccer. Крім того Делл Лой Хенсен володіє компанією Broadway Media, якій належить кілька радіостанцій.

З перших днів повномасштабного вторгнення містер Хенесен активно допомагає Україні. Він брав участь у багатьох проектах з відбудови і навіть зустрічався з Президентом Зеленським. «Я знаю, що ви реалізуєте дуже важливі проекти для підтримки наших людей. Ми дуже цінуємо, що ви інвестуєте саме в життя, у допомогу людям», – зазначив Президент у словах подяки.

Після деокупації Делл Лой Хенсен побував і на Чернігівщині, відвідав Іванівську громаду. У селі Слобода він зустрівся з місцевими жителями, і ця зустріч справила на нього неабияке враження. Зі слів місцевих, на зустріч прийшов маленький хлопчик, у родини якого було зруйновано житло. Він поскаржився Делл Лою, що в нього більш нема іграшок, щоб гратися, мовляв, всі згоріли. Тоді бізнесмен так розчулився, що вирішив взяти «шефство» на селом.

Він надав фінансову допомогу мешканцям села, придбав авто для соціальних потреб та збудував модульні будиночки для тих, в кого було зруйноване житло. Будинки повністю мебльовані, укомплектовані побутовою технікою, є бойлер, душ, підведені всі комунікації.

Наталія, мешканка села Слобода – одна з тих, хто отримав для проживання нові модульні будинки. Жінка згадує:

- У вісім вечора мій будинок загорівся. Діти як раз були у шкільному погребі. Після того я весь час жила немов у сні розрухи. А тепер я маю дах над головою, і це теж немов сон, але дуже гарний. Дякую людям зі щирим серцем, які так до нас дбайливо віднеслись.

Сільська староста Слободи Світлана Карпенко розповідала, що загалом вісім родин села, у яких були зруйновані оселі, отримали модульно-каркасні будинки з усім обладнанням і побутовою технікою, так би мовити «під ключ» – заходь і живи.

Делл Лой Хенсен і далі продовжує допомагати Україні. Його благодійний фонд «To Ukraine With Love» планує побудувати в Україні 600 модульних будинків. Також він планує будувати реабілітаційні центри, багатоквартирні житлові комплекси для людей похилого віку та дитячі будинки сімейного типу.

Текст і відео: Іван МатвєєвAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW