У Краматорську не вмикатимуть вуличне світлоЗадля безпеки громадян в осінньо-зимній сезон у Краматорську не вмикатимуть вуличне освітлення.

Очільник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко пояснив це загрозою ракетних обстрілів з боку армії РФ та можливими блекаутами.

Зазначається, що спеціальний режим світломаскування та комендантська година у Краматорську діють і до сьогодні.

"Ми вимикали не тільки на вулиці, а й в домівках, офісах та закладах. Сиділи в темряві та слідкували в телефоні як працюють наші військові на фронті: куди сунеться ворог, де тримаються наші? Де прилетіло та куди летять ракети? Щось змінилось з того моменту стосовно небезпеки для нашого міста? На жаль, ні", — сказав Гончаренко.

Ще одна причина, чому не вмикатимуть освітлення - можливий дефіцит електрики через обстріли російськими військами об'єктів енергетики.

"Всю минули зиму російська орда обстрілювала енергетику України. Як наслідки: блекаути, обстріляні підстанції та ТЕЦ, зруйновані лінії передач, окупація міст, які були обʼєднані мережею, загиблі електрики та рятівники, та ще багато інших випробувань... Тож, як гадаєте, після такої важкої зими, після постійних обстрілів, додалось спроможності прифронтовим містам запустити вуличне освітлення, яке накладе навантаження на систему на порозі нової зими?", — написав Гончаренко.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW