У Львові запрацював ще один паркувальний майданчикУ Львові розпочав роботу новий паркувальний майданчик на вул. Івана Вакарчука (буд. № 3 - 11).

Про це повідомила пресслужба Львівської міькради.

Майданчик розташований у 3-й зоні паркування. Тариф діє відповідно до зональності майданчиків – 10 грн/год. Крім того, діють загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до майданчика.

На новому паркувальному майданчику на вул. Івана Вакарчука (буд. № 3 - 11) налічує 15 паркомісць, з яких 2 – для осіб з інвалідністю.

Графік роботи: в будні дні з 8:00 до 20:00 год. Вартість можна сплатити готівкою через термінал EasyPay на вул. Листопадового Чину, 11 (магазин «Маркет»). Безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті – через веб-сторінки EasyPay, UNIP та через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. Крім того, діють загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до майданчика. Детальніше про абонементи тут.

Читайте також: На фінансування пенсій за вересень на Львівщині піде майже два мільярди гривеньAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW