Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітаціїКерівництво Покровської МВА зустрілось з командою міжнародної гуманітарної організації Project HOPE. У зустрічі брали участь очільник громади Сергій Добряк, його заступниця Маргарита Ідрісова та директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації, фото-1

Під час зустрічі було обговорено подальші партнерські стосунки та питання підвищення якості медичної допомоги пацієнтам. Зокрема, розглянута можливість надання допомоги Покровській КЛІЛ, забезпечення необхідним медичним обладнанням та препаратами відділення реабілітації медичного закладу, будівництво якого передбачено, згідно з планом відбудови, у 2024 році.

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації, фото-2

Сергій Добряк висловив команді Project HOPE слова подяки за небайдужість, гуманітарну допомогу та активну підтримку медичних установ Покровської громади.  

«Керівництво Покровської МВА так само як і представники інших органів місцевого самоврядування регіону безпосередньо володіють ситуацією на місцях і надають всебічну підтримку та допомогу нашим мешканцям, втім допомога міжнародних партнерів є значним підсиленням. Дякуємо, що не полишаєте наших пацієнтів в такі скрутні часи та всіляко сприяєте наданню своєчасної та якісної медичної допомоги жителям Донецької області, зокрема, Покровської громади», - підкреслив Сергій Добряк.

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації, фото-3

За результатами зустрічі було вирішено сформувати заявку відповідно до потреб регіону, яку Покровська МВА опрацьовує разом з медичними закладами громади, щоб спільно з партнерами визначити строки та умови постачання допомоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW