Поліцейські застерігають: фінансові виплати не рекламують у соціальних мережах та месенджерах!Поліцейські застерігають: фінансові виплати не рекламують у соціальних мережах та месенджерах!

На жаль, громадяни все ще вірять у можливість отримання грошових виплат від держави чи благодійників, надавши відомості про себе у мережі Інтернет. Однак такі повідомлення є шахрайським гачком, аби отримати доступ до банківських рахунків громадян.

Днями 55-річний житель м. Бердичева хотів отримати фінансову допомогу та перейшов за прикріпленим посиланням. На невідомому ресурсі він вказав свої персональні дані та відомості про банківську картку. У результаті «подарував» шахраям понад 2 тисячі гривень.

Поліцейські вкотре закликають громадян бути розсудливими та обережними у всіх питаннях, що стосуються доступу до банківських рахунків:

  • завжди критично оцінюйте пропозиції фінансової допомоги та додаткових виплат. Замисліться, чи підпадаєте ви під категорії громадян, яким вони призначаються? Зверніться самостійно в офіційні установи та перевірте інформацію, яку вам нав’язують;
  • не розголошуйте відомості, що дозволяють отримати доступ до ваших рахунків (пін-код, CVV-код, цифрові паролі, що надходять на ваш телефон тощо) ні у телефонному режимі, ні на сумнівних сайтах;
  • роз’ясніть про шахрайські схеми своїм рідним та близьким, друзям і сусідам, аби не дати ошуканцям жодних шансів збагатитися чужим коштом.

Бердичівський районний відділ поліції

Поліцейські застерігають: фінансові виплати не рекламують у соціальних мережах та месенджерах!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW