"Хмельницькгаз Збут": процес повернення переплат скоро буде завершено95,5% заяв від колишніх клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз Збут", що стосуються повернення переплат, вже розглянуто і задоволено. Загалом компанія здійснила 53953 фінансові операції з повернення грошей на загальну суму 59,5 млн грн. Ці кошти вже на рахунках заявників.

У компанії наголошують: повернення переплат за природний газ триває, виплати в порядку черги здійснюються щоденно. Останні місяці спостерігається позитивна динаміка. У серпні спеціалісти компанії опрацювали 3482 заяви, повернувши колишнім клієнтам 4,2 млн грн.

Станом на сьогодні "в черзі" на повернення переплат - 2518 заявок на загальну суму 1,2 млн. Тож процес розрахунків найближчим часом буде завершений.

Водночас ТОВ "Хмельницькгаз Збут" нагадує, що побутові споживачі, які досі не сплатили борги за газ, використаний до травня 2022 року, повинні їх погасити. У випадку якщо споживач порушив строки проведення оплат, не сплачує добровільно за отримані послуги та не реагує на попередження, постачальник використає своє право стягнути газовий борг через суд.

Читайте також: "Вночі Хмельниччину атакували безпілотні літальні апарати".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW