У Миколаєві розгорнулась стихійна торгівля рибою - в адміністрації району запевнили, що "складено протокол, а торгівлю припинено", - ФОТОУ Миколаєві жителька Миколаєва Юлія Которіна поскаржилась на продаж риби посеред тротуару у мікрорайоні Намив.

Нагадаємо, раніше ми писали, що жінка померла від ботулізму. До цього вона придбала рибу на ринку.

Жінка написала у групі "Contact Center при Миколаївській міськраді" про те, що рибу продають посеред вулиці з ящиків. Сам же продукт не знаходиться в холодильнику та навіть не прикритий. Продавчиня просто відганяє мух гілкою.

"Зараз на столі ця риба для ще більшої "свіжості" поливається водою, все тече на тротуар, пройти неможливо. Шкода, що не можна крім фото прикріпити ще й пекельний аромат. І це все безкарно відбувається при постійних спалахах ботулізму в Миколаєві та області", - написала вона.

Своєю чергою, в адміністрації Заводського району відреагували на скаргу та написали, що 15 вересня працівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради виїхали на місце з перевіркою.

"Працівниками адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради складено протокол за статтею 152 КУпАП, (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) торгівлю припинено. У зв’язку з тим, що зазначені правопорушення підпадають під ознаки статті 160 КУпАП "Торгівля з рук у невстановлених місцях" до Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області передана інформація для вжиття заходів реагування та притягнення винних осіб до передбаченої відповідальності. Адміністрація району продовжує вживати профілактичні заходи та проводити роз'яснювальну роботу щодо недопущення стихійної торгівлі як по вул. Озерній,13, так і на території всього Заводського району", - заявили в адміністрації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW