Суд обрав новий запобіжний захід для Коломойського: розмір застави збільшено у 7,4 разиШевченківський районний суд міста Києва обрав новий запобіжний захід для українського бізнесмена Ігоря Коломойського. Розмір застави збільшено у 7,4 рази – з майже 510 мільйонів гривень до понад 3,8 мільярдів гривень.

Про це повідомляють українські ЗМІ. При цьому суд лише частково задовільнив клопотання прокуратури, яка просила залог у майже 5,8 мільярдів гривень у звʼязку із новою підозрою бізнесмену та "пропорційно завданій шкоді".

Напередодні у Службі безпеки України підтвердили, що бізнесменові Ігорю Коломойському повідомлено про ще одну підозру. Цього разу йому інкримінують незаконне заволодіння 5,8 млрд грн упродовж 2013-2014 років.

Коломойського підозрюють у створенні злочинного угруповання зі співробітників ПриватБанку, за допомогою яких він нібито здійснював систематичні фіктивні "внески готівки у касу банку", хоча насправді ніяких внесків банк не отримував, згодом суму фейкових "внесків" було виведено на рахунки Коломойського.

Суд обрав новий запобіжний захід для Коломойського: розмір застави збільшено у 7,4 рази. Фото

Суд обрав новий запобіжний захід для Коломойського: розмір застави збільшено у 7,4 рази. Фото

Раніше детективи НАБУ за погодженням із САП вручили підозру Коломойському. Колишнього бенефіціарного власника ПриватБанку підозрюють у заволодінні коштами банку більш ніж на 9,2 млрд грн.

За даними слідства, у січні-березні 2015 року кінцевий бенефіціар ПриватБанку, на той час голова Дніпропетровської обласної держадміністрації, розробив план заволодіння коштами банку. Метою було фінансування підконтрольної офшорної компанії та збільшення власної частки у статутному капіталі банку.

"Для цього банк штучно зобов'язали виплатити зазначеній підконтрольній компанії понад 9,2 млрд грн під приводом нібито зворотного викупу власних облігацій за завищеною вартістю", – йдеться у повідомленні.

Це вже четвертий епізод у справі заволодіння коштами ПриватБанку. У жовтні 2022 року НАБУ та САП визнали, що для доказу вини підозрюваних детективи зібрали достатньо доказів за трьома попередніми епізодами та відкрили матеріали слідства. 6 вересня 2023 року обвинувальний акт було направлено до суду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW