Голи Дмитренка та Борячука принесли «Металісту 1925» перемогу над «Зорею», - ВІДЕОУ матчі команд, що мало забивають, відзначилися обидві, але більше голів виявилося на рахунку номінальних господарів поля. Хоча статистика – і проти них.

М'ячем більше володіли луганчани, а за ударами їхня перевага взагалі разюча - 17:5. Щоправда, у площину воріт перевага мінімальна - всього 5:4. У цьому, можливо, й причина їхньої поразки. Крім того, 'Металіст-1925' грамотно поводився в обороні, через що противник і не зміг створювати надто вже небезпечні моменти, пише "Терикон".

Все було вирішено у першому таймі. Рахунок відкрив Дмитренко найточнішим ударом під штангу із середньої дистанції. Досить швидко 'Зоря' відігралася - використавши 'обрізку' суперника, Волошин вивів на удар Герреро, і той не схибив. А потім рукою у своєму штрафному майданчику зіграв Антюх – і суддя, докладно порадившись із VAR, призначив пенальті. Борячук відзначив своє повернення до харківського клубу бездоганним виконанням.

Ну, а Валерій Кривенцов починає свій луганський період у кар'єрі з поразки у матчi, в якому його команда була не гіршою, але недостатньо гарною.

2023-24, Чемпіонат України

Металіст 1925 - Зоря 2:1 (2:1)
Голи: Дмитренко Всл., 6 (1:0); Герреро Е., 17 (1:1); Борячук, 28 (пенальті) (2:1)

Металіст 1925: Мозіль; Безуглий; Жичиков; Курило; Червак; Ткачук А. (Фарина, 69); Габелок; Русин Р. (Арі Моура, 69); Дмитренко Всл.; Борячук (Вачіберадзе, 59); Чирук (Ігор, 79)
Запасні: Потімков І.; Сидоренко Д.; Коваленко І.; Рудавський М.; Ткачук Є.; Кравченко Д.
Попередження: Вачіберадзе 62; Чирук 77; Мозіль 90

Зоря: Турбаєвський; Джордан; Кирюханцев; Мишньов (Чурко, 71); Яцик; Батагов (Снурніцин, 55); Волошин Ві. (Нагнойний, 46); Вантух; Антюх; Алефіренко (Венделл, 71); Герреро Е.
Запасні: Сапутін; Жилкін; Данченко О.; Боль; Головкін; Дришлюк; Горбач; Мічін П.
Попередження: Мишньов 30; Нагнойний 68; Венделл 84; Снурніцин 86AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW