До Дня людей похилого віку мешканці Покровська можуть отримати муніципальну премію «Життєлюб» І та ІІ ступенюЗ метою підвищення соціальної активності людей віком 65 років та більше, реалізації їх ініціатив та популяризації волонтерського руху, у Покровську розроблено та затверджено Положення про призначення муніципальної премії «Життєлюб» І та ІІ ступеню до Міжнародного дня людей похилого віку.

Муніципальна премія «Життєлюб» І та ІІ ступеню Покровської міської територіальної громади (далі – Муніципальна премія І та ІІ ступеню) надається громадянам віком 65 років та більше до Міжнародного дня людей похилого віку мешканцям Покровської міської територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані як ВПО та фактично постійно проживають на території Покровської міської територіальної громади або які є членами громадських організацій соціального спрямування.

Премія надаватиметься з місцевого бюджету за вагомий внесок у здійснення програм соціального розвитку міської територіальної громади, активну громадську, волонтерську діяльність, особистий внесок у розвиток ветеранського руху у наступних розмірах:

- Муніципальна премія І ступеню надається одній особі у розмірі 5000,0 грн. (п’ять тисяч гривень, 00 копійок) без урахування податків та зборів;

- Муніципальна премія ІІ ступеню надається двом особам у розмірі 3000,0 грн. (три тисячі гривень, 00 копійок) без урахування податків та зборів.

Подання про надання Муніципальної премії І та ІІ ступеню подається на ім’я начальника Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області:

- громадянами, які проживають на території Покровської міської територіальної громади (самовисуванці);- громадськими організаціями соціального спрямування, які опікуються людьми похилого віку.У поданні зазначаються наступні дані учасника:- біографічні дані,- стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги,- участь у громадському житті, волонтерська діяльність тощо.

Крім того, можуть надаватися відео матеріали, фотографії учасників.Подання на надання Муніципальної премії І та ІІ ступеню розглядаються Комісією щорічно до 20 вересня поточного року.

Більш детальну інформацію про отримання премії "Життєлюб" можна дізнатись в Управлінні соціального захисту населення за адресою: м.Покровськ, вул. Поштова,22.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW