День вчителя: коли цьогоріч вітаємо педагогів та що потрібно знати про святоЦьогоріч професійне свято педагогів - День вчителя припадає на 1 жовтня, адже традиційно його відзначають у першу неділю жовтня.

Цього дня вітають з професійним святом не лише вчителів, але й усіх педагогів та освітян.

Цікаво, що вчителі мають ще одне додаткове свято — Міжнародний день вчителя. Воно припадає на п'яте жовтня і святкується в більшості країн світу.

Офіційно День вчителя в Україні почали святкувати від 1980 року. Оскільки святкування завжди припадає на неділю, у п'ятницю, яка передує цьому дню, проводять особливі заходи у школах та університетах.

Цікаво, що саме слово "педагог" прийшло до нас зі Стародавньої Греції. Але в той час так називали рабів, на яких покладали функцію догляду за дітьми. Вони зазвичай відводили дітей до школи, а потім забирали їх.

В буквальному значенні це слово можна перекласти як "той, що веде дитину". А сучасні педагоги є для дітей провідниками в захопливий світ нових знань і умінь.

Що дарувати на День вчителя 2023

Традиційно в Україні дарують у цей день вчителям квіти та солодощі.

Список подарунків:

  • Набір напоїв: чай або кава у подарунковому упакуванні.
  • Сертифікат у книжковий магазин або будь-який інший (залежить від інтересів самого вчителя).
  • Смачний шоколад або кошик фруктів.
  • Посуд. Доволі практично і зайвим точно не буде.
  • Фотоальбом. У нього можна вклеїти фото вашого класу з веселих шкільних років.
  • Набір записників з якісних матеріалів.

До слова, другий місяць осені розпочнеться з державної дати. Першого жовтня українці будуть відзначати День захисників і захисниць України, яке припадає на Покрову Пресвятої Богородиці за новим церковним календарем.

Також 1 жовтня своє професійне свято будуть відзначати вчителі. Але в честь цього дня додаткових вихідних не передбачається..AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW