Оновлений спорткомплекс відкрили у ЛуцькуОновлений спорткомплекс відкрили у Луцьку, фото-1

Участь у відкритті оновленого спортивного комплексу «Динамо» взяли голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад, перший заступник голови Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж, перший заступник обласного осередку ФСТ «Динамо» України Василь Авраменко, член президії обласної організації ФСТ «Динамо» України Олександр Кулаков, меценати і благодійники.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

За свою понад сорокалітню історію спорткомплекс «Динамо» вперше зазнав капітального оновлення. Роботи тривали з 2021 року. Ентузіастів та меценатів навколо ідеї відродження цього спорткомплексу об’єднав член президії ВОО ФСТ «Динамо» України Олександр Кулаков.

«Разом з працівниками обласної організації фізкультурно-спортивного товариства та у тісній співпраці з бізнесом, не зважаючи на складний воєнний час, ми зробили цю будівлю функціональною та сучасною. За понад два роки у приміщенні замінили вікна, електричну і каналізаційну мережі, оновили та утеплили фасад, встановили автономне опалення на альтернативному паливі, відремонтували спортивну залу, роздягальні, душові, санвузли, а також облаштували паспортизоване укриття. Спорткомплекс має функціонувати та розвиватись, аби тут зростали майбутні чемпіони та проводились змагання не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня», – наголосив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність ініціатору та усім представникам соціально-відповідального бізнесу, які долучилися до реконструкції спорткомплексу.

«Ми усі розуміємо, якими титанічними зусиллями у час великої війни даються такі проекти. Бо в пріоритеті – допомога війську, донейти, волонтерство. Але відкриття цього оновленого спорткомплексу свідчить й про те, що ми піклуємося про майбутнє країни – наших дітей, їхні можливості зростати і розвиватися. Оновлене меценатами обласна рада зобов’язується дбайливо утримувати, адже у цьому приміщенні розташовуються і два обласних комунальних спортивних заклади», – зауважив він.

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж високо оцінив старання спортивних функціонерів та бізнесової спільноти Волині.

«Спортивна інфраструктура за час війни зазнала значних втрат, великі руйнування в Харкові, Миколаєві, Херсоні, Львові. Тому ваша увага до розвитку спорту та допомога, шановні наші спонсори і меценати, неоціненна. Сьогодні вкотре довели, що гуртом ми спроможні на великі справи, надто, коли йдеться про наших дітей – майбутніх олімпійців і свідомих, патріотичних громадян України», – підкреслив він.

Віктор Корж нагородив ініціатора задуму Олександра Кулакова відзнакою «Почесний динамівець», а також вручив заохочувальні подарунки представникам бізнесу, які посприяли у його реалізації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW