В Ужгороді вчетверте проведуть "Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль"“Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль” вчетверте проведуть в Ужгороді. Він триватиме з 21 по 24 вересня. Кінофестиваль присвячений горам, сталому туризму та збереженню природи.

Про це розповів Суспільному директор фестивалю Дмитро Грешко.

За його словами, всього на фестивалі покажуть 36 фільмів. Серед фільмів програми як українські, так і іноземні стрічки з різних країн — Польщі, Німеччини, Словаччини, США, Ісландії, Нідерландів, Болгарії, Іспанії, Великої Британії та інших країн.

“Кожного року ми стараємося відбирати фільми, які б могли позитивно вплинути на місцеві громади та показати приклади позитивного співіснування суспільства в гірській місцевості. Також пріоритетом кінофестивалю є і освітня програма, де ми розвиваємо теми екології, кіно та сталого туризму і активного відпочинку”, — розповів директор фестивалю режисер-документаліст Дмитро Грешко.
Фільмом-відкриття фестивалю стане стрічка “Король Лір: як ми шукали любов під час війни” режисера Дмитра Грешка, яка була знята в Ужгороді в 2022 році. А фільмом-закриття стане документальний фільм Максима Мельника “Три жінки”, який змальовує життя у селі Стужиця Закарпатської області.

Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 21 по 24 вересня в місті Ужгород в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок “БАВКА” і Закарпатській академії мистецтв.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW