У Житомирі напередодні професійного свята відзначили 60 фахівців ДСНС 1-го державного пожежно-рятувального загону15 вересня у Житомирі на території 2-ї державної пожежно-рятувальної частини пройшли урочисті заходи з нагоди Дня рятівника, що щорічно відзначається в Україні 17 вересня.

Це день величі людей, які не заради слави та нагород, а за покликом серця роблять нелегку справу Порятунку.

На жаль, другий рік поспіль професійне свято рятувальників проходить у складних умовах, пов’язаних із відсіччю повномасштабної російської агресії проти нашої держави. Однак навіть це не стає перепоною для людей, які приходять щиро привітати фахівців ДСНС.

Зокрема, цього дня на урочистості завітали представники органів влади та місцевого самоврядування, які спільно з підрозділами ДСНС докладали зусилля щодо збереження життя і майна наших громадян. Першим із привітальним словом до рятувальників звернувся заступник начальника ГУ ДСНС України у Житомирській області Олександр Кравець.

— Усе своє життя ви присвятили шляхетній справі — захисту життя людей та національних надбань нашої держави від наслідків надзвичайних ситуацій та стихій. Цілодобово підтримуючи бойову готовність до боротьби з незваним лихом, готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Впевнений, що разом ми здолаємо все та прийдемо до ПЕРЕМОГИ! Зі святом!!! — привітав Олександр Кравець.

Загалом упродовж урочистих зборів відзначено 60 фахівців ДСНС 1-го державного пожежно-рятувального загону. До складу загону входять 16 пожежно-рятувальних частин, що ліквідовують наслідків надзвичайних подій та ситуацій у Житомирі і Житомирському районі.

Привітали бійців 1-го ДПРЗ та вручили нагороди керівники районної ради та адміністрації, представники Глибочицької, Оліївської, Станишівської та Тетерівської громад. А від Міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну" бійці ДСНС отримали цінні подарунки, зокрема, і для потреб у службовій діяльності.

Слова вдячності за терпіння та підтримку лунали і на адресу членів родин рятувальників, адже бійці ДСНС наразі працюють у повоєнних умовах, щоденно ризикуючи власним життям. А їхні рідні не тільки з порозумінням поруч з ними переносять усі труднощі служби, а ще й допомагають волонтерськими справами.

Усіх, хто поклав своє життя заради порятунку, вшанували хвилиною мовчання.

Урочисті заходи напередодні Дня рятівника проходять на території всієї України. Подякуємо сучасним ГЕРОЯМ БЕЗ ЗБРОЇ за їх тяжку працю та за наближення нашої спільної ПЕРЕМОГИ. З Днем рятівника!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW