У Львові облаштували ювілейний 100-й майданчик ЛеоПарковкиВід сьогодні, 15 вересня, розпочинає роботу новий паркувальний майданчик ЛеоПарковки - ЛКП “Львівавтодор” на вул. Івана Вакарчука (буд. № 3 - 11).

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Він розташований у 3-й зоні паркування. Тариф діє відповідно до зональності майданчиків – 10 грн/год. Крім того, діють загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до майданчика.

На новому паркувальному майданчику на вул. Івана Вакарчука (буд. № 3 - 11) налічує 15 паркомісць, з яких 2 – для осіб з інвалідністю.

Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00 год.

Вартість можна сплатити готівкою через термінал EasyPay на вул. Листопадового Чину, 11 (магазин “Маркет”). Безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті – через веб-сторінки EasyPay, UNIP та через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. Крім того, діють загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до майданчика.

Читайте також: У Львові побільшало на два паркувальних майданчики – адреси.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW