Податки військових планують спрямувати на виробництво зброїНовий урядовий законопроєкт передбачає використання коштів, отриманих від  податку, сплачуваного військовослужбовцями, для фінансування закупівель і виробництва озброення. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, наголосивши на важливості забезпечення армії необхідними ресурсами.

У чому суть законопроєкту

Цього року від прибуткового податку, який наразі надходить до місцевих бюджетів, а не до центрального бюджету, очікується отриманти понад 96 мільярдів гривень. За словами Шмигаля, ця ініціатива спрямована на підтримку сил безпеки та оборони, які потребують додаткових ресурсів у важливий історичний період для України.

Згідно з законопроєктом, доходи, отримані від оподаткування доходів військовослужбовців і поліції, будуть спрямовані до спеціального фонду державного бюджету. Ці ресурси будуть використані для закупівлі військової техніки та обладнання, а також для розробки та виробництва продукції оборонно-промислового комплексу.

За даними Дениса Шмигаля, доходи місцевих бюджетів від прибуткового податку, що сплачується військовослужбовцями, зростають. Згідно з законопроєктом, у 2023 році до державного бюджету буде спрямовано 25,8 мільярда гривень, а наступного року - 93,7 мільярда гривень.

Понад 200 мільярдів гривень, які вже накопичені в місцевих бюджетах, залишаться в розпорядженні місцевих влад. Також буде надано дотації від держави для населених пунктів, які відчувають нестачу коштів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW