На Миколаївщині заочно повідомили про підозру проросійському блогеру, якому засуджений екс прокурор Геннадій Герман зливав інформацію, - ФОТОМиколаївська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 48-річному мешканцю Сумської області, який з 2014 року перебуває на території рф та є відомим проросійським блогером, у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану.

Як повідомили у прокуратурі, за даними слідства, підозрюваний був зв’язковим між колишнім керівником Миколаївської окружної прокуратури, який засуджений до довічного ув’язнення, та російськими спецслужбами.

Розвіддані проросійський блогер отримував від експрокурора через Телеграм-канал, які передавав своєму безпосередньому куратору.

Підозрюваний передавав спецслужбам рф важливу оперативно-службову інформацію, зокрема, добові паролі на блокпостах на території області, відомості  про військовополонених зс рф, місця їх утримання та дані про загиблих військовослужбовців ЗС України, а також результати та наслідки обстрілів військових та цивільних об’єктів на території Миколаєва та Миколаївської області.

Наразі він перебуває на території рф. 

рашист

рашист

Нагадаємо, 15 вересня в Одеському апеляційному суді розпочався розгляд апеляції ексочільника Миколаївської окружної прокуратури Геннадія Германа, якого визнали винним у співпраці з російською спецслужбою та засудили за держзраду до довічного ув'язнення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW