Україна та Угорщина проводять у Будапешті консультації щодо освіти мовами нацменшинУкраїна та Угорщина проводять сьогодні в Будапешті другий раунд консультацій щодо освіти мовами нацменшин в українських школах.

Про це повідомила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає Укрінформ.

«15 вересня відбуваються в Будапешті консультації між Україною і Угорщиною щодо освітнього питання: це дуже важливо. З часу початку повномасштабної війни це другий раунд таких консультацій», - сказала Стефанішина.

Вона зауважила, що це складний процес, але він відбувається, і для нас це «дуже великий показник».

«Відзначаю Угорщину, тому що найскладніший діалог – з цією країною. Але, звичайно, не можу не відзначити, наприклад, Грецію, Румунію, Болгарію як країни, з якими ми напрацювали всі ці зміни і які їх підтримали», - зазначила урядовиця.

За її словами, прогрес у діалозі з Угорщиною є. У цьому контексті віцепрем’єрка нагадала, що в переддень Незалежності в Україні перебувала президентка Угорщини, яка відвідала Закарпаття, була в Києві, мала зустріч з президентом.

«Тому консультації, які відбуваються 15 вересня в Будапешті, – це ще і в розвиток двосторонніх перемовин президентів. Це, я вважаю, з точки зору політичної позиції Угорщини як такої, вже великий прорив. Я сподіваюсь, що будуть хороші результати консультацій. На сьогодні Міністерство освіти проінформувало мене, що домовленість досягнута по цілій низці питань», - відзначила Стефанішина.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW