Не підпалюйте рослинність на полі! Це може обернутися трагедією для лісів!Зараз у самому розпалі жнива. І в цей час багато хто починає палити суху рослинність на полях після збирання врожаю.

Але ця необережність може призвести до великої біди. Про це інформує столичний лісовий офіс.

На жаль, щоденно рятувальники Житомирщини і Київщини фіксують все нові випадки випалювання стерні та трави на полях, що загрожує розповсюдженню вогню на територію лісових масивів.

Це створює серйозну загрозу для довкілля, майна людей та українських лісів. Крім того, це призводить до додаткових складнощів у роботі лісівників, які мають гасити займання та охороняти ліс від вогню. Ліквідація лісової пожежі потребує значних зусиль та витрат, завдає непоправної шкоди екосистемам та мешканцям лісу.

Тому в жодному разі не можна підпалювати рослинні рештки після жнив. ДП «Ліси України» закликає всіх громадян та аграріїв утриматися від випалювання трави. Замість цього краще здійснювати скошування чи подрібнення рослинних решток. Це безпечніший спосіб позбутися від рослинності.

Ваш вибір, - палити чи ні, може врятувати чиїсь життя. Давайте з повагою ставитися до природи навколо нас і не піддавати її невиправданому ризику. Адже запобігти лиху набагато легше, ніж боротися з його тяжкими наслідками.

Столичний лісовий офіс

Не підпалюйте рослинність на полі! Це може обернутися трагедією для лісів!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW