Засоби особистої гігієни та канцелярія для дітей-переселенців у Покровську: розподілено чергову партію гуманітарної допомогиПід головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до громади.

Так було розглянуто питання щодо отримання гуманітарної допомоги від організацій:

ТОВ «Новас» (м.Київ), 
Благодійного Фонду «Ми – сім’я», 
Благодійного Фонду «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» (м.Київ), 
Громадської організації «Фонд «Якість Життя» (м.Ужгород), 
Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС» (м.Київ), 
ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» (м.Покровськ). 

Як зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович, задля відновлення очного навчання дітей у разі стабілізації безпекової ситуації, проводиться ремонт туалетних кімнат в одному з навчальних закладів громади, який було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф. Керівництво Покровської МВА звернулось  із проханням  про допомогу у наданні сан.техніки (унітази, змішувач для раковини) до Благодійного Фонду «Ми – сім’я» та ТОВ «Новас». Благодійники прийняли позитивне рішення та передали до громади 6 одиниць сантехніки та змішувач для раковини. 

Засоби особистої гігієни та канцелярія для дітей-переселенців у Покровську: розподілено чергову партію гуманітарної допомоги, фото-1

Від  БО "БФ «Прем`єр Уржанс Інтернасьональ» Покровська громада отримала понад 50 тисяч найменувань засобів особистої гігієни. 
Розглянули члени комісії також можливість передачі гуманітарним хабам для ВПО у м.Чернівці (Чернівецька область) та м. Хуст (Закарпатська область) канцелярського приладдя, продуктових наборів та засобів особистої гігієни, які надійшли від ГО «Якість життя». 

За інформацією Дмитра Єрмоловича, лише на території Хустської громади Закарпатської області мешкає 75 школярів, які разом з батьками були вимушені виїхати з Покровського району у більш безпечний регіон. 
У місті Чернівці (Чернівецька область) мешкає 157 сімей-переселенців, які потребують також уваги та підтримки. 

Засоби особистої гігієни та канцелярія для дітей-переселенців у Покровську: розподілено чергову партію гуманітарної допомоги, фото-2

«Сьогодні на території України діє 4 гуманітарних хаби «Єднання» Покровської МВА, які розташовані в центральних та західних регіонах. Вони надають допомогу великій кількості мешканців Покровського району, які були вимушені покинуті рідні домівки. Ми завжди моніторимо їх потреби та швидко намагаємось їх задовольнити. Тож, при отриманні гуманітарних вантажів та їх розподілу приділяємо увагу нашим переселенцям», - зазначила Наталія Іваньо. 

Засоби особистої гігієни та канцелярія для дітей-переселенців у Покровську: розподілено чергову партію гуманітарної допомоги, фото-3

Ще одним питанням порядку денного стало прийняття та розподіл отриманого у дарунок від ШУ «Покровське» доменного шлаку обсягом  понад 2 тис. тонн.

Під час засідання члени комісії затвердили остаточний перелік отримувачів гуманітарної допомоги та визначили механізм її передачі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW