Стало відомо, які дороги на Полтавщині ремонтуватимуть найближчим часом14-го вересня у офіційному медіацентрі Полтавської ОВА відбувається брифінг першого заступника директора Агентства місцевих доріг Полтавської області Андрія Заїки щодо основних ремонтів автодоріг загального користування місцевого значення у 2023 році. Під час пресконференції журналісти 0532.ua задають спікеру питання, на яких етапах проводяться роботи аварійних ділянок та чи збираються косити траву біля узбіччя доріг в межах Полтавської тергромади.

Білопілля -  Терни – Липова Долина – Гадяч

-У 2018 році отримали на баланс цю дорогу закриту для руху транспорту через аварійність. Цьогоріч ремонтуємо ділянку від межі Полтавської та Сумської областей в напрямку м Гадяч протяжністю 7.5 км в нижньому шарі, - говорить пан Андрій

За його словами, підрядник має виконати підготовчі роботи, оновлення 5 штучних споруд, облаштувати 2 шарипосиленої основи та покласти нове асфальтне покриття.

Загальна протяжність – 15.9 км

Планують відремонтувати – 7.5 км (47%)

/Н-12/ - Мала Рубліка – Рунівщна - /М-03/

Ремонт перших ділянок цієї дороги розпочався у 2020 році. За цей період проведено капітальний ремонт 24 км дороги та одного моста у селі Черкасівка.

-Цьогоріч ремонтуємо ділянку протяжністю 4 км від с. Рунівщина в напрямку с. Божкове. Стан цієї ділянки дороги давно знаходиться в аварійному стані. Для вирішення цієї задачі у 2023 році підрядник має провести підготовчі роботи, замінити 4 водопропускних труби, розширити проїзну частину та привести її до нормативних параметрів, влаштувати 2 шари основи та нижній шар покриття.

Чоловік також додає, що також на ділянках дороги, де у 2021 році тривав капітальний ремонт проводять завершальні роботи: наносять розмітки, влаштовують зупинки та з'їзди.

Загальна протяжність – 47, 782 км

Планують відремонтувати – 24 км (50%) дороги та одного мосту у селі Черкасівка.

Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине

-Цю дорогу розпочали ремонтувати 2019 році і поступово оновлюємо її від траси М-03 Київ – Харків в бік Глобиного. За цей період оновили понад 21 км. Також є важливим моментом не лише відремонтувати дорогу, а й зберегти її. На цій дорозі збудували майданчик під ваговий комплекс для контролю транспорту. Цьогоріч плануємо провести поточний середній ремонт на ділянці 5 км від с. Іванове в напрямку м. Глобине.

Заплановані роботи: планування узбіч, холодне фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, ліквідація вибоїн, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Загальна протяжність – 45, 8 км

Планують відремонтувати – понад 21 км (46%)

Миргород- Велика Багачка – Байрак – Поділ

-Перші роботи розпочалися у 2020 році. Для формування міцної основи використовували сучасну технологію холодного ресайклінгу. Це дозволило значно зменшити шари основи. За цей час повністю відремонтовано майже 17 км. Цьогоріч завершуємо роботи на ділянці в 5 км від Великої Багачки в напрямку села Поділ. Підрядник має виконати армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням георешітки, влаштувати верхній шар покриття, укріпити узбіччя, щебенево-піщаною сумішшю, встановити дорожні знаки, напрямні стопчики, металеве бар’єрне огородження, нанести розмітку та облаштувати освітлення.

Загальна протяжність – 33, 2 км

Планують відремонтувати – понад 16,9 км (51%)

Чи збирається Агенство місцевих доріг косити траву біля проїзних частин в межах Полтавської територіальної громади? В окремих місцях вона значно спостерігається.

-Ми займаємося цим питанням в межах нашого бюджету. Тобто бюджет в області займає дуже малу частку від потреби. Якщо в нас є кошти, ми виконуємо цю роботу. По Полтаві я не можу сказати точно, де саме ми косили траву, але я знаю, що роботи проводилися.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW