Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТОУ селі Середній Березів Яблунівської селищної громади, що знаходиться в Івано-Франківської області, розпочав роботу шелтер для вимушених переселенців - луганчан.

Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТО, фото-1Будівля - розрахована на 20 осіб і містить все необхідне для проживання: кімнати, облаштовані меблями, кухню з технікою, пральну машину, санвузли та зону відпочинку, повідомили 0642 у Луганській ОВА.

Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТО, фото-2 Вже відкрили прийом заявок на проживання переселенців. Основні умови - щомісячна оплата комунальних послуг і електроенергії (розраховується в залежності від кількості осіб, які проживають у шелтері), а також укладання договору на проживання.

Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТО, фото-3З питань поселення звертатись за телефоном координатора 0678321961.

Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТО, фото-4Облаштували центр завдяки співпраці Сєвєродонецької районної та Новопсковської селищної військових адміністрацій із Яблунівською радою та партнерами - Благодійним фондом "Восток SOS" і Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Для переселенців з Луганщини відкрили Центр тимчасово проживання на Івано-Франківщині, - ФОТО, фото-5

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW