У Карнаухівці презентували традиційну зливану кашуНещодавно Міністерство культури та інформаційної політики внесло обряд приготування Карнаухівської зливаної каші до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. ЇЇ рецепт дістався карнаухівчанам у спадок ще з часів заснування селища славнозвісним козаком Семеном Карнаухом. Готували страву на природі, продукти зносили у складку.

Сьогодні, 13 вересня, гостинні та працьовиті мешканці селища Карнаухівка на чолі із старостою Тетяною Фріске провели презентацію традиційної зливаної каші, яку готували гуртом.

Разом з депутатами Кам’янської міської ради від ПП «Бджола» на захід завітав мер Кам'янського Андрій Білоусов. Міський голова поспілкувався з мешканцями та скуштував знамениту кашу. Він зазначив, що страва дуже смачна, поживна та корисна.

Також  громаді подарували акустичну систему від «Бджоли», аби їхні культурні заходи відбувались на кращому технічному рівні.

Саме прагнення волі та згуртованість притаманні нашому народу. Ми, українці, завжди у разі потреби та небезпеки тримаємося гуртом. І сьогодні ми як ніколи об’єдналися в боротьбі за майбутнє нашої держави. Тож бережемо свої традиції, культурні цінності та надбання. Віримо ЗСУ та в Перемогу, - резюмував Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW