У Полтаві виділять понад 2 млн грн на демонтаж гаражів, МАФів та антипаркувальних засобівПолтавська міська рада погодила виділити 2 млн 500 тисяч грн до програми фінансування щодо демонтажу тимчасових споруд, рекламних та спеціальних конструкцій. Коштом платників податків будуть демонтовані старі дитячі майданчики, незаконно встановленні антипаркувальні засоби, МАФи, шлагбауми, вивіски та клумби. Про це 13 вересня на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів розповів заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм міста Віктор Булат.

У Полтаві виділять понад 2 млн грн на демонтаж гаражів, МАФів та антипаркувальних засобів, фото-1

«На демонтаж одного об’єкта приблизно йде від 1800 до 15 тис. грн. Це все залежить від складності, конструкції та техніки, що застосовується. Якщо, до прикладу, демонтуємо незаконно встановлений гараж, то це виходить приблизно від 12 до 20 тис. грн. На демонтаж самовільних антипаркувальних засобів треба витратити – від 1500 тис. до 2000 грн», - говорить Віктор Булат.

У Полтаві виділять понад 2 млн грн на демонтаж гаражів, МАФів та антипаркувальних засобів, фото-2

Він також додає, що до цієї суми також входять роботи стосовно приведення в належний стан території, на якій відбулося знесення об’єктів.

Як вже зазначалося, також підлягають демонтажу старі дитячі майданчики, що знаходяться в аварійному стані. За словами пана Віктора, їх треба обов'язково зносити, щоб не наражати дітей на небезпеку.

«Ми маємо перелік цих об’єктів. Треба їх демонтувати, щоб потім за бюджетні кошти встановити нові дитячі майданчики», - продовжує пан Віктор.

Нагадаємо, що у Полтаві «урочисто» демонтували пам’ятник Зигіну.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW