Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕОВідомий маріупольський бізнесмен Юрій Тернавський звільнився з-під арешту і залишив не тільки Маріуполь, а і Україну. Не задався у нього бізнес під окупантами. Не кращою видалася бізнес-історія під росіянами і у інших ТОП-бізнесменів Маріуполя. Ресторани ще хоч якось працюють, а от інші напрямки – ні. 

Що сталося з Юрієм Тернавським та чому не виходить працювати у інших – розповідаємо.

Ми вже розповідали багато історій про маріупольських колаборантів із бізнесу, які не мають моралі та совісті, не бояться Кримінального кодексу України і тому розвивають свій бізнес в окупованому Маріуполі.

Власники фітнес-центру Терра-спорт, деякі представники мережі ресторанів SV, син екс-голови Маріуполя Ігор Хотлубей, власник  торгового центру «Примор’є» Потапов – всі вони намагалися, як мінімум, зберегти свій бізнес у Маріуполі, як максимум – підзаробити. Проте їх плани щодо співпраці з росіянами сильно похитнулись.

Працівники «Терра-спорту» кажуть, що той контингент маріупольців, який залишився у місті, не цікавиться спортом і має геть протилежні інтереси. Теж саме стосується і росіян, які приїжджають у Маріуполь підзаробити. Тож окрім пивних та дешевих ресторанів, інший бізнес в Маріуполі поки не йде.

У Ігоря Хотлубея безжально віджали нерухомість, на якій він власне і мав плани заробляти.

Потапов демонструє всіма силами свою лояльність до окупантів. Як розповідають наші джерела у бізнес-середовищі Маріуполя, він сподівався, що росіяни профінансують відновлення пошкодженого під час боїв торговельного центру "Примор'є". Але йому показали на двері. Ніяких грошей на відновлення він не отримав, а вкладатися у Маріуполі, де невідомо, скільки ще протримається російська влада, він вочевидь не збирається. Тож і стоїть його «Примор’є» напівзруйноване без ознак відбудови. Ну хоча б вдалося власність на об’єкт застовбити.

Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕО, фото-1

Окрема історія в цьому параді бізнес-зрадників обіймає Юрій Тернавський. І не тому, що він визначний бізнесмен. Ні. Він – визначний лицемір. Бо так показово «любити Україну», як це робив Тернавський, не робив жоден інший бізнесмен у Маріуполі. І саме тому його колаборація виглядає найбільш огидно.

Що ж трапилось з Юрієм Тернавським?

Нагадаємо, що свою бізнес-імперію він отримав у спадок від свого родича, гендиректора ММК ім. Ілліча Володимира Бойка. Тобто мережа аптек, магазинів, ресторанів – це не його власні інвестиції, а результат діяльності ОАО «ММК ім. Ілліча». Можливо саме тому він так нерозумно поводився із цим майном. І на початок повномасштабного вторгнення від найбільшої мережі продуктових магазинів у нього залишалося лише два, декілька аптек, в яких були проблеми з асортиментом, та молокозавод.

Під час блокади Маріуполя Юрій Тернавський поводив себе як справжній герой – відкрив всі бомбосховища, підвали власного кінотеатру «Савона», віддав маріупольцям усі запаси питної води. Але як тільки у місто увійшли росіяни, він тут же перефарбувався і почав співпрацювати.

Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕО, фото-2

Розповідають, що перший раз він потрапив під ковпак саме на старті окупації. Мовляв, денеерівці суттєво труханули його гаманець, і Тернавському, щоб налагодити відносини, довелось платити мзду.

Потім, як розповідають в Маріуполі, Тернавський вирішив обійняти певну керівну посаду в одному з селищ Маріупольського району. І не погодив своє бажання з так званим «керівництвом ДНР». Через те знову опинився на підвалі, повідомили джерела 0629 в Маріуполі.

Здавалося б, будь яка розумна людина після другого разу зрозуміє, що з цими людьми вести справи не можна. Але не Юрій Тернавський. Він розпочав відновлювати роботу молокозаводу, поки що лише на очистку води. Вступив до політичного об’єднання «Донецька республіка», став поставляти їжу в шкільні їдальні та дитячі садочки, які запрацювали.

Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕО, фото-3

Тиснув руки Пушиліну і іншим терористам, і мабуть, вважав, що ухопив Бога за бороду.

Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕО, фото-4

І так він у цьому запевнив сам себе, що подумав, що може поводити себе «як при Україні», а власне, став намагатися «вирішувати питання» бізнесу за гроші, тобто бути посередником між підприємцями, яким щось треба, і окупаційною владою.

Ми не маємо можливість перевірити цю інформацію, але джерело в бізнес-середовищі Маріуполя заслуговує на довіру.

Юрій Тернавський не врахував, що це НЕ українська влада. Що тут є донецькі, московські, пітерські, єнакіївські, військові. І всі вони – озброєні.

Тож, як розповіли 0629 джерела в Маріуполі, одного разу Тернавський гроші взяв, а вирішити питання не зміг. І його за це затримали.

За інформацією 0629, 10 діб він просидів у СІЗО в Донецьку. Після того відкупився, заплатив гроші, і його випустили. Але не зовсім. Після повернення в Маріуполь його знову на допити став викликати слідчий, ставити незручні питання, в тому числі і по молокозаводу. Бо, як з’ясувалося, у Тернавського не все у порядку з документами на цей завод. У нього виникли проблеми з доведенням права власності за російськими законами.

Слідчий попросив Юрія Тернавського не залишати Маріуполь. І тут вже Юрій Іванович здогадався, що справ не буде, і треба «дєлать ногі». Тож він зібрався і виїхав через Новоазовськ до Грузії.

Саме там його побачили в казино в Батумі. Фото нещодавно виклав Телеграм-канал "Маріуполь сейчас".

Про трагічну долю Юрія Тернавського та інших бізнес-зрадників, - ВІДЕО, фото-5

І тепер Юрій Тернавський опинився в дуже трагічному становищі. На нього в Україні Служба безпеки відкрила кримінальне провадження, тобто повертатися сюди він не може. І в росії залишатися не може, бо в будь-який момент є ризик знову потрапити під арешт. І в європейську країну їхати ризиковано, бо раптом СБУ вже встигла оголосити його в розшук. Ось і сидить у Грузії. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW