Найдорожча та найдешевша квартира в Дніпрі: контраст цін та умов, - ФОТОЗараз в Дніпрі ринок нерухомості в активній фазі. Люди продають і купують квартири. Можна обрати будь-яку, на свій смак та гаманець. Є з королівським ремонтом, а є такі, що треба ремонтувати навіть дах.

На OLX сайт 056 знайшов найдорожчий та найдешевший варіант квартир у Дніпрі. Їх неможливо порівняти, вони наче в різних світах, а не в одному місті. Але ознайомитись з ними досить цікаво.

Не квартира, а унікальний витвір мистецтва

Серед елітних нерухомих об'єктів у Дніпрі, найдорожча квартира коштує 36 024 996 гривень. Вона знаходиться в житловому комплексі "Imperial Palace", має плащу 205 квадратних метрів. У чотирьохкімнатній нерухомості є кухня-вітальня, майстер-спальня, дві дитячі кімнати, три санвузли, величезна тераса з краєвидом на річку Дніпро.

Ця квартира справжній витвір мистецтва з дорогими меблями та технікою. Вона має унікальний дизайнерський ремонт, оскільки такого ж житла на ринку нерухомості немає.

Найдорожча та найдешевша квартира в Дніпрі: контраст цін та умов, - ФОТО, фото-10

Нерухомість розташована на закритій території, що охороняється. Купуючи квартиру нові власники отримують доступ до підземного паркінгу.

"Продам саму дешеву 2х ком в Дніпрі"

Такими словами ріелтор підписав оголошення. Він назвав це житло "квартира (частина домоволодіння)". Знаходиться в районі Вокзалу, на пр. Лесі Українки і коштує 295 534 грн.

"Під серйозний ремонт потрібно робити дах. 40 м² свій закритий двір, сусіди пристойні. Розвинена інфраструктура", - написано в оголошені.

В графі ремонт вказано "Аварійний стан". Меблювання немає.

Найдорожча та найдешевша квартира в Дніпрі: контраст цін та умов, - ФОТО, фото-14

Власне кажучи, за 300 000 грн можна взяти квартиру на первинному ринку в новобудові, з голими стінами. І з нуля зробити ремонт. Або добавити 100 тис. грн та в більш-менш житловому стані, але у віддаленому районі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW