У Покровській громаді до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться конкурсУ Покровську відбулось засідання робочої групи з підготовки до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, яке припадає на 1 жовтня.

Під час наради присутні розглянули питання щодо пошуку нових форматів святкування Дня людей «золотого» віку. 

У Покровській громаді до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться конкурс, фото-1

Заступниця начальника Покровської МВА запропонували розглянути можливість проведення творчого конкурсу «Життєлюб», участь в якому матимуть змогу прийняти всі охочі мешканці громади, які мають активну життєву позицію. 

У Покровській громаді до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться конкурс, фото-2

Конкурс проводитиметься за декількома номінаціями, ознайомитись з якими можна буде згодом на офіційних сайтах Покровської МВА та Управління соціального захисту населення. 

У Покровській громаді до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться конкурс, фото-3

«Покровськ - місто соціальної підтримки. У нашій громаді створені умови для активного способу життя людей "золотого віку". Вони беруть участь у спортивних змаганнях, захоплюються мистецтвом і творчістю. Тож, аби підтримати їх бажання жити активно, ми запроваджуємо творчий конкурс. В День людей похилого віку хочеться нашим бабусям та дідусям подарувати справжні емоції, відволікти від складнощів воєнного часу та нагадати, що ми завжди поруч», - зазначила Олена Харчевна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW