Нова тактика ворожих атак по Україні її пріоритетВорог обрав нову тактику атак по Україні. Він збільшив інтенсивність нападів "шахедів" на портову інфраструктуру.

Про це повідомила речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, ворог обрав щільну тактику дронових атак, щоб не дати перепочити, а ні ППО, а ні населенню. Якщо раніше були атаки 25 дронами, то сьогодні їх було 38 тільки по Одеській області. Запускають БпЛА по акваторії Чорного моря, де приглушується звук, та уздовж державних кордонів.

"Ворог потужно збільшив кількість дронів для атаки. Це говорить про те, що він залишає в пріоритеті удари по портовій інфраструктурі. І цієї ночі були уражені стоянки вантажного транспорту, який є учасником логістичної структури", - заявила Гуменюк.

Війська рф атакували зокрема й зерно, призначене для експорту в рамках зернової угоди. Термінали пошкоджено, там де зберігалось збіжжя для переправлення участі у всесвітній продовольчій програмі.

"Намагається атакувати саме ті місця економіки, які зараз функціонують всупереч його вимогам. Оскільки вони намагаються зайняти це місце в зерновій ініціативі, пропонуючи свої послуги і диктуючи свої умови", - зазначила речниця.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW