Юний тернопільський талановитий футболіст підписав контракт з ФК "Шахтар", чи продадуть його у "Челсі"?Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи "Футбольної академії Тернопіль" 17-річний Віталій Миц підписав професійний контракт з донецьким "Шахтарем".

За тернополян Миц виступав у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України (U-16) до початку повномасштабної війни (тренер – Ростислав Ціх), прише СТ.

 Згодом відіграв три поєдинки, в яких відзначився одним забитим м’ячем за "Футбольну академію Тернопіль" у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області 2022 року.

Від вересня 2022-го Віталій знаходився в обоймі "гірників", зіграв за них у кубку ДЮФЛ України і ось тепер клубне керівництво "Шахтаря" уклало з молодим гравцем атакувальної ланки (може зіграти практично на будь-якій позиції в нападі – центрального або крайнього форварда, або ж піднападником) повноцінний контракт. Якщо Віталій демонструватиме яскраву гру, не виключено, що йому вдасться повторити шлях Михайла Мудрика і опинитися в якомусь з іменитих європейських клубів на кшталт "Челсі".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW