На Житомирщині вирощується понад 80% хмелепродукції, що виробляється в УкраїніЩе до повномасштабного вторгнення Житомирщина стала одним з небагатьох регіонів України, де відновили одну з давніх галузей українського сільського господарства – хмелярство.

Хміль з Житомирщини має попит в Україні та країнах ЄС. Сьогодні мав нагоду переконатися, що цей напрямок бізнесу не припинив роботу, навіть в умовах повномасштабної війни. Зараз в нашій області вирощується понад 80% хмелепродукції, що виробляється в Україні.

Група компаній "ХМІЛЬ УКРАЇНИ" обробляє на території області понад 300 гектарів. Тут культивують понад 20 сортів хмелю, серед яких німецькі, чеські сорти та вітчизняні сорти. Весь хміль вирощують відповідно до європейських стандартів, а на виробництві працює понад 100 робітників.

Для вирощування хмелю на плантаціях у селах Вертокиївка, Карпівці, Івановичі та Сколобів, використовують тільки передові технології. А гранульований хміль, який виробляється в Житомирському районі, затребуваний не лише вітчизняними, а і європейськими пивоварами.

«Поговорив з власниками виробництва про перспективи подальшого розвитку хмелярства.

Головною запорукою цьому має стати прийняття профільного законодавства, яке б врегулювало використання натурального хмелю у харчовій промисловості, зокрема пивоварінні та обов’язкове інформування споживачів про те, що входить до складу продукції – натуральний хміль чи його хімічні екстракти та замінники», - розповів голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW