Жительок Миколаєва запрошують пройти сенс психотерапії за допомогою VR-шоломів доповненої реальності, - ФОТОДнями в безпечному просторі для жінок та дівчат "Затишно space" у Миколаєві відбулась презентація VR-шоломів доповненої реальності для психологічної реабілітації.

Як розповіли у хабі сайту 0512, VR-шоломи використовуються для психологічної реабілітації. Шолом та джойстики створюють зоровий та акустичний ефект присутності у багатьох локація. Це допомагає відвідувачкам простору розслабитись та релаксувати під час консультації з психологинею.

Проєкт розроблений українським стартапом "Aspichi", що розвиває інноваційні технології у віртуальній реальності. Його основна мета – навчити користувачів стресостійкості та емоційній регуляції.

Психологиня безпечного простору Ірина Мороз говорить, що ці шоломи використовуються не вперше.

- Їх вже використовували в роботі, наприклад, з військовими або іншими людьми, які мали бажання пройти таку реабілітацію. Загалом, вони створені для того, щоб людина могла тренувати навички mindfulness, релаксації та боротьби зі стресом, - сказала психологиня. 

Фото Затишно СпейсФото Затишно Спейс

Скористатись послугами спеціалісток простору можна з понеділка по суботу з 10:00 до 19:00 години. Адреса: Миколаїв, вулиця Потьомкінська, 79-А Телефон: +38(099) 790 00 70.

Раніше редакція 0512 розповідала, як у Миколаєві працює безпечний простір для жінок та дівчат.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW