Робоча група Покровської МВА обговорила механізми погашення заборгованості з зарплати та надходження податківРобоча група обговорила механізми погашення заборгованості з заробітної плати та надходження податків.

Відбулось чергове засідання робочої групи з підвищення рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових та бюджетних надходжень та платежів.

Так, під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної було обговорено питання щодо сплати єдиного соціального внеску, а також заборгованості з податків та зборів.

Робоча група Покровської МВА обговорила механізми погашення заборгованості з зарплати та надходження податків, фото-1


Зусилля Покровської МВА спрямовані на забезпечення стабільності та розвитку громади, щоб місцеві жителі мали справедливу оплату праці, а роботодавці чітко виконували фінансові зобов'язання перед найманими працівниками.

Підвівши підсумки засідання Олена Харчевна зазначила, що саме зменшення заборгованості податків гарантує громадянам право на соціальний захист, тому вкрай важливо вжити всі можливі заходи для вдосконалення механізмів, спрямованих на забезпечення бюджетних надходжень та платежів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW