В Донецьку бойовик «ДНР» вбив на дорозі воєнкора Генадія Дубового, - ФОТОВчора, 12 вересня, стало відомо про загибель колаборанта, українського громадянина, який з 2014 року зрадив державі та пристав на службу до російських найманців, Генадія Дубового.

Його збив на своєму автомобілі в центрі Донецька командир комендантського полку «ДНР» В’ячеслав Сніткін. Він мчався на шаленій швидкості, причому робив це не вперше.

Російські пропагандисти повідомили, що Генадій Дубовий йшов за квітами для дружини і не дійшов до дому.

В Донецьку бойовик «ДНР» вбив на дорозі воєнкора Генадія Дубового, - ФОТО, фото-1

До початку російсько-української війни Дубовий був звичайним донецьким журналістом, пише журналіст Денис Казанський.

«До війни він був донецьким журналістом, потім став воєнкором, розпалював ненависть, закликав до війни та вбивств українців, прославляв Моторолу та інших людожерів.

Загинув Дубовий у найкращих традиціях професійних новоросів. Його задавив машиною командир комендантського полку ДНР В'ячеслав Сніткін. Прямо на центральній вулиці, перед будівлею ОДА, звідки "ДНР" і починалася. 

В Донецьку бойовик «ДНР» вбив на дорозі воєнкора Генадія Дубового, - ФОТО, фото-2

Так працює… Ні, не карма, а причинно-наслідковий зв'язок. Спочатку ти радісно перетворюєш Донецьк на кримінальний бантустан, де не діють жодні закони та правила, і де правий той, у кого автомат. А потім один з тих, кому ти віддав Донецьк, тебе і вбиває», - зазначив журналіст.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW