Нова підстанція швидкої допомоги з'явилась у ТернополіУ Тернополі відкрили четверту підстанцію швидкої допомоги. Працюватимуть там п 5 бригад медиків, які чергуватимуть на масиві "Дружба", а також виїжджатимуть у прилеглі села. Підстанція розташована на території психоневрологічної лікарні.

Про це "Суспільному" розповів директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Ріпка.

"Потреба виникла давно. З тією кількістю автомобілів на вулицях міста добратись складно. Попри те, що наші водії дисципліновані і пропускають швидку допомогу, це робити складно. З лікарні швидкої допомоги, яка розміщена на вулиці Шпитальній, потрібно довгого добиратися сюди. Потрібно проїхати весь центр та став. Така ситуація триває давно. Ми реалізували потребу в добиранні та швидкості", — каже директор центру екстреної медичної допомоги Олександр Ріпка.

Також для медиків закупили 11 машин швидкої допомоги.

Нова підстанція швидкої допомоги з'явилась у Тернополі  (ФОТО), фото-1

За словами Олександра Ріпки, три машини будуть у Тернопільській громаді, ще 8 передали Кременецькій, Чортківській, Бережанській та Теребовлянській громадам. Одна машина коштує 1 690 000 гривень. Їх придбали через державну програму "Медичні закупівлі".

"Машини обладнані наборами реанімаційної апаратури. Кваліфіковані фельдшери та лікарі несуть чергування", — говорить Олександр Ріпка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW