Сьогодні у Коростенському районі розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказуСьогодні у Коростенському районі розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Завдячуючи злагодженій взаємодії та співпраці спеціалістів Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, Коростенського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, представників єгерської служби та мисливських господарств Коростенського району, вже сьогодні було здійснено розкладання 12 190 доз вакцини «Орісвак» на площі 488 кв.км.

Загалом до розподілу принад з вакциною наземним шляхом на Коростенщині задіяно 13 створених бригад, аналогічні протиепізоотичні заходи у районі проводитимуть і завтра.

Нагадуємо, що приманка з вакциною є цілком безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу. Для імунізації використовується високоімунна антирабічна вакцина Орісвак, виробник ТОВ «Укрветпромпостач» (м. Бровари).

Орієнтовно протиепізоотичні заходи з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території області триватимуть по 22 вересня включно.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW