Тривалість шкільних канікул 2023-2024 може бути подовжена: якою буде нова структура навчального рокуЯк і належить, навчання в українських школах стартувало 1 вересня, попри складні умови в країні. У Міносвіти повідомили, що цей навчальний рік триватиме довше, ніж зазвичай, і завершиться аж 28 червня 2024 року. Довшою може бути і тривалість канікул.

Коли у межах навчального року 2023 – 2024 передбачені шкільні канікули, розповідає 24 Канал.

Особливості навчання в Україні

В умовах повномасштабної війни українські школярі мають можливість здобувати освіту в таких форматах:

  • очний;
  • онлайн;
  • змішаний формат.

Вибір формату навчання залежить від безпекової ситуації у регіоні та наявності укриття у школі. Рішення про це ухвалюють на місцях, за це відповідальні адміністрації шкіл та обласні військові адміністрації.

Подовження навчання на місяць необхідне для надолуження можливих освітніх втрат через блекаути та інші складні ситуації, пов'язані із військовою агресією рф.

Коли будуть шкільні канікули 2023 – 2024

Організація освітнього процесу визначається керівництвом навчальних закладів. У залежності від конкретної ситуації в кожному регіоні можуть бути складені свої графіки канікул, які також можуть коригуватись відповідно до актуальних умов.

У Києві попередньо узгодили дати канікул в межах навчального року:

  • канікули восени триватимуть з 23 по 29 жовтня 2023 року;
  • взимку – з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року;
  • навесні – з 25 до 31 березня 2024 року;
  • влітку – з 29 червня до 31 серпня 2024 року.

Крім того, першокласники у столиці відпочиватимуть додатково з 19 до 25 лютого 2024 року.

Коли можуть бути довготривалі канікули

У МОН не виключають можливості запровадження довготривалих канікул у регіонах. Їх введуть у разі потреби – наприклад, якщо будуть значні перебої з електроенергією. Відповідне рішення ухвалюватимуть окремо в кожному регіоні чи в кожній окремій школі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW