На Миколаївщині судитимуть ще одного колаборанта, який був директором незаконно створеного підприємстваУ Миколаївській області судитимуть чоловіка, який був директором незаконно створеного підприємства під час рашиської окупації.

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, 46-річний жител Снігурівки добровільно погодився на співпрацю з державою-агресором та обійняв посаду у незаконному органі на тимчасово окупованій території, а саме директора «Муниципального унитарного предприятия «Снигирёвское благоустройство».

Колаборант здійснював організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зокрема, здійснював прийом на роботу працівників, встановлював графік роботи, проводив наради, отримував грошові кошти та надавав вказівки працівникам бухгалтерського відділу на здійснення виплат заробітної плати та матеріальної допомоги працівникам підприємства, формував та передавав звітність роботи підприємства, розпоряджався комунальним майном, яке поставлено на облік незаконно створеного підприємства.

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Обвинувачений перебуває у розшуку. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Миколаївщині судитимуть двох посадовців "Миколаївобленерго" за підтримку збройної агресії рфAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW